Randevu +90.312.427 2090

Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

2014-06-18 | Satış Şartları | 3 Yorum | Firma 

Arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmek için , içinde anahtar kelimeler geçen alan adları seçmelisiniz.

Örneğin, Ankara'da Pansiyon işi yapan bir işletmeniz var ve “ankara pansiyon"  kelimesi aramasında yükselmek istiyorsunuz. Eğer bir firma bu kelime aramasında başarılı olmak istiyorsa ankarapansiyon.com ya da ankarapansiyon.net  gibi bir alan adı tercihi yapmalıdır. Bu nedenle pek çok sektörde bu tarz alan adları alınmış durumdadır ve eğer bu şekilde bir tercihiniz olacaksa bir an önce karar vermeniz gerekmektedir.

Gördüğünüz site ve alan adı tüm haklarıyla satılıktır. Detay bilgi >>

 

 


 

Sayfamızı Paylaşın

Sevtap Subaşı

Firmamız hakkında kısa bilgi.Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı , Galatasaray.com,  bulunuyor.

Sayfa Youmları

yorumcu

Osman Bolulu

2014-08-27 08:06:14

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus mattis nisi sed turpis mattis a ornaire nisl iaculis

yorumcu

Yeni Türkü

2014-08-21 10:49:20

Has mandated that all ICANN accredited registrars begin verifying the WHOIS contact information for all new domain registrations and Registrant contact modifications.

yorumcu

Özdemir Erdoğan

2014-07-18 10:28:47

SEO : Arama motoru dostu site. Sayfa isimleri otomatik olarak html çevrilir.rnBu da Google tarafından kolay bulunup indekslenmenizi sağlarrnSite şablonu üzerinde değişiklik yapılmaz. (Başlıklar hariç)rnGoogle tanıtımları, danışmanlık hizmeti ücretsiz yapılır.

Yorum Ekleyin